0(212)-909-2884 Giriş Yap

SMS Hızımızı Test Edin!


Kendi telefon numaranıza göndereceğimiz test mesajı üzerinden SMS gönderim hızımızı test ederek, kalitemize tanık olun!TOPLU SMS HİZMETİMİZ HERKESE HİTAP EDİYOR

Kurumsal veya bireysel farketmeksizin herkes için çözümler sunuyoruz. Resmi kurum, şirketler, dernekler veya bireysel olarak, firma adı veya kendi isminizle SMS yollamak ZorluSMS ile çok kolay.


Kurumsal Mesaj Sistemi - Müşterilerinize SMS Gönderin

Kurumsal mesajlaraınızı ZorluSMS ile göndererek iletişimi hızınızı saniyelere indirgeyin, marka değerinizi güçlendirin.

Cep telefonuna gelen bir mesajın ortalama birkaç saniyede görüldüğünü düşündüğünüzde müşteri iletişiminde, personel duyuru ve tebrik, otomatik bilgi mesajları ve reklam mesajları için Kurumsal Toplu Mesaj sistemi kullanmanın ne denli önemli olduğunu farketmişsinizdir.

Mobil reklam ve pazarlamada çözüm ortağınız olarak SMS Ret ve İYS hizmetimiz (İleti Yönetim Sistemi) ile izinli veri tabanı yönetiminiz için tüm çözümler tek platformda. Yasal prosedüre uygun seçeneklerimizle bizimle güvendesiniz.

Kurumsal Toplu SMS Sistemi ile İş Hacminizi Büyütün
kurumsal toplu sms gönderme

Bireysel Kullanım / Kendi Adınızla Başlıklı SMS Yollayın

Toplu SMS sistemini kullanmanız için resmi veya özel kurum statüsünde olmanız gerekmez. Kendi adınız ve soyadınızı SMS Başlığı yapalım! Adınızla başlıklı sms yollayın.

Aile, arkadaş veya iş çevrenize kendi adınız ile anında mesaj yollamak bizimle çok kolay. Bireysel bilgilendirme, tanıtım veya özel gün (bayram, kandil.. vs.), mesajlarınızı Zorlu SMS'in size sunduğu panel üzerinden yollayın. Kendi adınız yerine numaralı mesaj mı göndermek istiyorsunuz, hiç sorun değil.. Her müşterimize özel tanımladığımız 0850'li numara ile size toplu veya tekil mesaj yollama imkanı sunuyoruz.

Bireysel üyelik aktivasyonunda kimlik, abonelik sözleşmesi ve e-devlet portalı üzerinden alacağınız Yerleşim Yeri belgesi ile hesabınızı hemen aktive edin, aynı gün toplu mesaj yollamaya başlayın.
Marka tescil belgeniz mi var? Harika!.. Markanızı SMS Başlığı olarak tanımlayalım. Hesap aktivasyonu için gerekli evraklar sayfamızı ziyaret ediniz.

bireysel toplu sms gönderme

Toplu SMS Api Hizmetimizi Ücretsiz Kullanın.
Yazılımınıza Entegrasyon Sağlayın.

Toplu SMS Api enetegrasyonu ile Web siteniz, Mobil uygulamalarınız, E-Ticaret siteniz, Sanal Market veya Web sitenizden otomatik mesaj yollayın.

E-Ticaret sektörünün olmazsa olmazı SMS bilglendirme mesajları ile müşterilerinize anlık bilgi mesajlarını en hızlı şekilde bizimle yollayın.

ASP, Python, PHP, C#, JAVA, DELPHI, Visual Basic, Go Lang yazılım dilleri ile uyumlu; XML POST, WEB SERVICE, GET & PUSH kullanım yöntemlerini destekleyen %99.99 uptime stabil çalışan API servisimiz ile kafanız rahat olsun. Api üzerinden yollamış olduğunuz tüm mesaj raporlarını, kredi takibini canlı olarak toplu sms panelinizden de takip edebileceksiniz.

SMS APİ entegrasyonu ve hazır kodları

0850 Numara ile
Toplu Mesaj / Numaralı Toplu SMS

Başlıklı sms veya isterseniz de 0850'li numara ile toplu sms yollayın. SMS başlığı yerine her müşterimize özel tanımladığımız 0850'li abone numarası ile sms gönderme seçeneği de sunuyoruz.

Kurumsal veya bireysel üyelik farketmeden tüm abonelerimize başlıklı mesaj yanında aynı zamanda 0850 ile başlayan abone numarası tanımlanmaktadır. SMS yollarken size tanımlı alfanümerik sms başlığı veya 850 numara ile mesaj yollama seçeneği sunuyoruz.

toplu sms gönder 850 no başlık ile

Sendika, Vakıf ve Dernek için Sms Sistemi

Toplantı, Genel Kurul, Özel Gün (bayram, kandil...), Aidat, Borç ve Ödeme Mesajları, Kermes, Etkinlik ve Düğün/Cenaze Mesajlarınızı saniyeler içinde SMS mesaj olarak gönderin.

Dernekler ve Vakıflar! Acil duyuru mu yapmanız gerekiyor? Ya da toplantı kararı mı aldınız? ZorluSMS yanınızda. Toplu SMS sistemi kurun ve üyelerinize saniyeler içinde mesajla ulaşın.

Sendikalar, acil kan mı gerekiyor? ZorluSMS'ten daha hızlısı yok! Tüm acil duyuru ve bilgilendirme mesajlarınız bizimle hedefine ulaşsın.

Dernek, Vakıf veya Sendikanız için Ürün Hediyeli SMS Paketlerimizi incelemeden karar vermeyin...

dernek toplu sms
zorluSMS en iyi toplu sms firması hakkında


HAKKIMIZDA

2012 yılından bugüne İstanbul’da toplu SMS hizmeti konusunda kullanıcılarına hizmet veren firmamız, günümüz teknolojisiyle entegreli çalışarak oluşturmuş olduğu kolay kullanım imkânı sunan paneli ile toplu SMS hizmetine ihtiyaç duyan her kesimden kullanıcısına profesyonel hizmeti sunabilmek adına çalışmalarına devam etmektedir.

Bünyesinde bulunan aktif +10.000 üyesi ve günlük ortalama +500.000 SMS gönderim kapasitesiyle ZorluSMS, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden; müşteri taleplerini en ekonomik ve kesintisiz SMS gönderim hizmeti ile gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Alanında uzman 30 kişilik uzman kadrosu ve çözüm odaklı müşteri temsilcileri ile çalışarak en iyi toplu SMS hizmetini kullanıcılarıyla buluşturan ZorluSms, gerekli alt yapı yatırımlarıyla beraber her kullanıcısına toplu sms desteği vermeye devam etmektedir.NEDEN BİZ?

%100 İade

Kendimize güveniyoruz! Memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz.

Hızlı Gönderim

On binlerce telefon numarasına aynı anda mesaj yollayın, iletim raporu alın.

%100 Güvenli

Bilgileriniz bizimle güvende. Dilediğiniz sayıda kişiyi rehberinize yükleyin.

Anında Destek

Satın alımdan önce ve sonra destek talepleriniz için bize kolayca ulaşın.toplu sms paketleri

BİZİMLE BİR ADIM ÖNDE OLUN

Toplu SMS, rekabete ve sürekliliğe hitap ettiğinden işlevselliği açısından en çok tercih edilen hızlı, basit ve aynı zamanda kullanıcı açısından da az maliyetli bir iletişim platformudur.

Siz de Zorlu SMS’in sunduğu bu avantajlar ile bir an önce tanışmak ve kurumunuzu çok daha ileriye taşımak istiyorsanız; diğer binlerce kullanıcımız gibi bize katılmak için ücretsiz üyelik oluşturmanız yeterli.

Tüm kullanıcılara hitap eden Toplu SMS Paketleri içerisinden ihtiyacınıza uygun paket içeriğini seçerek Toplu SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Zorlu SMS ile en iyi hizmete sahip olacağınız yerdesiniz…ZorluSMS ile toplu sms gönderin ve marka değerinizi arttırın

MARKA DEĞERİNİZİ ARTTIRIN

Alıcılarınızla iletişim kurarken gelişigüzel telefon numarası kullanmak yerine kurumsal marka adınızla yollayacağınız başlıklı SMS hizmetimiz ile gönderim sağlayarak firmanıza olan güveni arttırın.

Kayıtlı olmayan numaralardan atılan SMS doğrulama işlemi yerine, sunduğumuz şifrelenmiş güvenlik sistemi ile kurumsal kimlik adınızla göndereceğiniz Toplu SMS gönderimi işlemlerinizin güvenle devam etmesine yardımcı olacaktır.

toplu sms ile hedef kitlenizi genişletin

HEDEF KİTLENİZİ GENİŞLETİN

Alıcılarınıza göndermiş olduğunuz başlıklı SMS sayesinde hedef kitlenizde güven yaratırken bir yandan da Toplu SMS sistemi ile oluşturmuş olduğunuz mobil pazarlama kampanyalarınıza olan geri dönüşlerin hızını arttırın.

Mevcut pazarınızın genişlemesini sağlayarak; pazarlama kampanyalarınızdan daha fazla kişinin haberdar olmasına izin verin.

TOPLU SMS FİYATLARINDA EN UYGUN TARİFELER

Toplu sms fiyatlarımızı en rekabetçi seçeneklerle her boyutta işletmeye hitap edecek şekilde sunuyoruz.
Toplu sms paketleri tarfielerimizden dilediğinizi seçin, süre sıkıntısı olmadan* toplu mesaj paketiniz bitene kadar kullanın.
Kredi korunumu garantisi ile sadece alıcıya ulaşan SMS ücretlendirilir. Gitmeyen mesajlarınız otomatik olarak sms bakiyenize iade edilir.

TANIŞMA PAKETİ 1

2.500 SMS

135 ₺ 175 ₺
 • Başlıklı ve 850'li no ile Gönderim
 • API ile %100 Entegrasyon
 • 7/24 Destek
 • İletim Raporları

TANIŞMA PAKETİ 2

10.000 SMS

289 ₺ 429 ₺
 • Başlıklı ve 850'li no ile Gönderim
 • API ile %100 Entegrasyon
 • 7/24 Destek
 • İletim Raporları

TANIŞMA PAKETİ 3

100.000 SMS

2750 ₺ 3599 ₺
 • Başlıklı ve 850'li no ile Gönderim
 • API ile %100 Entegrasyon
 • 7/24 Destek
 • İletim Raporları

*Yukarıda listelenen İlk Alıma Özel Tanışma Paketleri için kullanım süresi 12 aydır. Bu kampanya dışında yer alan diğer tüm tarifelerimzde kullanım süresi bulunmaz.
Bol seçenekli Toplu SMS Fiyatları sayfamız için tıklayınız.

BLOG

Markanız için en iyi pazarlama stratejisi için karar verirken e posta pazarlamayı mı tercih edersiniz yoksa toplu sms pazarlamayı mı?

SMS pazarlama sayesinde markanızın bilinirliğini arttırabilir ve müşterilerinizle sıkı bir iletişim ağı kurabilirsiniz.

Toplu SMS API hizmetini desteklediğimiz yazılımlardan yazdığınız yazılım dili ile uyumlu olanı kullandığınız takdirde her alanda kullanabilirsiniz.

ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara