0(212)-909-2884 Giriş Yap


TOPLU SMS GÖNDERMEK için GEREKLİ EVRAKLAR

Toplu Sms hizmeti kullanabilmeniz için BTK tarafından istenen belgeler aşağıda yer almaktadır. Yasal prosedüre göre kullanmak istediğiniz başlığı ıspatlayıcı vergi levhası, marka patent vb. benzeri belgelerin sunulması gerekmektedir. Bireysel kullanımda isminizle veya size tanımlanacak 850 numara üzerinden sms yollamak için kimlik, yerleşim yeri belgesi ve abonelik sözleşmesini yollamanız yeterlidir. Evraksız toplu sms hizmeti almak veya başlık tanımlanması mümkün değildir.
TOPLU SMS HİZMETİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ

İndirmek için tıklayın. Toplu SMS Hizmeti Sözleşmesinin çıktısını aldıktan sonra, ilk ve son sayfada bulunan ABONE'ye ait bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Tüm sayfalarda imza/paraf olması, son sayfada ise mühür/kaşe olması gerekmektedir. Not: Bireysel üyeliklerde (orjinatör olarak sadece AD SOYAD kullanılması durumunda) sadece imza yeterldir.
KİMLİK FOTOKOPİSİ

Hesap sahibine ait net okunur ve TC Kimlik numarası barındıran kimlik fotokopisinin sözleşmeye eklenmesi gerekmektedir. Not: Kimlik fotokopisinin üzerine "ZorluSMS üyeliğim içindir, farklı amaçla kullanılamaz" ibaresi ekleyebilirsiniz.
DİĞER EVRAKLAR

Kullanmak istediğiniz Sms Başlığı ve Üyelik türüne göre ek evraklar talep edilmektedir. Bu ek bilgiyi müşteri temsilciniz sizinle paylaşacaktır. Not: Bireysel üyeliklerde ek evrak aranmamaktadır.
ELEKTRONİK ORTAMDA İLETİN

destek@zorlusms.com
02129092554ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara