0(212)-909-2884 Giriş Yap


TOPLU SMS

Toplu SMS Sistemi müşterilerinize ulaşmanızın en kolay ve hızlı yoludur. Toplu SMS Sistemi ile müşterilerinizin özel günlerini kutlayabilir, yeni kampanya veya ürün duyurularınızı yapabilir, müşteri bilgilerinin güncellenmesi için kullanıp müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız aşamaları takip ederek sistemimize üye olabilir ve sms işlemlerinize başlayabilirsiniz.
toplu sms

Toplu SMS Nedir?

Toplu sms, birden fazla alıcıya aynı anda mesaj gönderimi sağlayan hızlı bir iletişim aracıdır.

Firmaların, kurumların, derneklerin veya bireysel göndericilerin hedef kitlelerine duyuru, etkinlik, özel gün mesajları, kampanya, promosyon içerikli iletilerini alıcıların telefonuna operatör veya hizmet sağlayıcılar yardımıyla kısa mesaj olarak göndermesine toplu sms denir.

Toplu sms sistemi, adından da anlaşılacağı gibi ‘toplu’ bir şekilde gönderilmenin yanında; seçilen alıcılara tek tek gönderim yapabilme imkânı da sunar.toplu sms gönderme

Toplu SMS Göndermek İçin Birçok Sebebiniz Var

Toplu sms gönderme sayesinde sahip olabileceğiniz birçok avantaj vardır. Bu avantajlar sizi ileriye taşıyıp daha fazla aboneye sahip olmanızı sağlayabilir. Örneğin müşterilerinize özel promosyonlar, indirimler, kampanyalar, randevular, duyurular gibi önemli konuları veya hatırlatmaları kısa süreli, zahmetsiz, sistemli bir şekilde duyurabilirsiniz. Kişiye özel bilgilendirme konularında doğru zamanlama oldukça önemlidir bu nedenle toplu sms gönderme sayesinde müşterilerinizi zamanında bilgilendirip onları önemsediğinizi vurgular, daha kalıcı ve görünür olmanızı sağlarsınız.toplu sms sistemi aboneliği

Toplu SMS Sistemi Aboneliği Çok Kolay

Toplu sms sistemi abonelik formunu doldurup üyelik gerçekleştirdikten sonra girmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir. Size mesaj ile gönderilen kullanıcı bilgileri ile ZorluSMS paneline giriş yaptıktan sonra Sms sistemini kullanacağınız panele ilk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Hesabınıza sistem tarafından 10 SMS Hediye kredi tanımlanır ve Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır. Toplu sms sistemi abonelik formunu doldurduktan kısa bir süre sonra destek ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır.

Abonelik için gerekli evraklar


toplu sms fiyatları

Toplu SMS Fiyatları
Düşündüğünüzden de Uygun

Toplu sms fiyatları sms sisteminin sağladığı kolaylıklar ve avantajlar düşünüldüğünde oldukça uygun olarak görülmektedir. İlk kullanıma özel kampanyalı fiyatları ve verilen toplu sms haklarıyla da birçok kişinin kullanımına olanak sağlayarak bu sistem kişilerin sürekli tercihi haline gelmiştir. Kişilerin veya firmaların hızla gelişen dünyamızda bütün gereksinimlerini karşılayacak hizmetler için teker teker iletişim kurması oldukça zaman alan bir durumdur. Bu sistemde ise kullanıcılar ve aboneleri arasındaki sms gönderimi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşir. Aynı zamanda toplu sms fiyatları politikasını müşteri hizmetlerimizi arayarak öğrenebilir ve tarifenizi kontrol altında tutabilirsiniz.
ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı
Ara