0(212)-909-2884 Giriş Yap


SMS SİSTEMİ KUR - TOPLU SMS ÜYELİK İŞLEMLERİ

Toplu Sms sistemi kurmak sandığınızdan çok daha daha hızlı ve kolay olabilir. Sadece 1-2 dakikada oluşturacağınız ücretsiz üyelik ardından gerekli evrakları yolladıktan sonra hesabınız aktif hale gelir. Siztemimizi denemeniz için size sunduğumuz ücretsiz mesaj hakkınızla deneme yapabilir ve ardından online kredi satın alarak binlerce kişiye mesaj yollayabilirsiniz.toplu sms sistemi ücretsiz üyelik


Ücretsiz Üyelik Oluştur

"Ücretsiz Üyelik" butonuna tıklayarak bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurup üyeliğinizi ücretsiz ve kolayca oluşturabilirsiniz.

  • Üyelik tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde size geri dönüş sağlanıp Sms sistemimizin kullanımı hakkında bilgi verilir.
  • Her üyelikte otomatik olarak 10 sms demo hesabınıza yüklenir, hediye sms kredinizle sistemimizi test edebilirsiniz.


toplu sms üyeliği aktivasyonu


Üyelik Aktivasyonu

Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçip size iletilen adımları takip etmeniz gerekiyor. Adımları takip ettikten sonra aktivasyonun tamamlandığına dair bilgilendirme olacaktır.

  • Aktivasyon için 7/24 iletişim.
  • Aktivasyon yapılan gün içinde tanımlanacak 250 SMS hakkı.
  • Tamamen ücretsiz SMS hesabı Aktivasyonu ve Kurulumu.
  • Mail ve WhatsApp ile aktivasyon evraklarının kolay teslimi.
  • Aktivasyon'dan sonra otomatik olarak tahsil edilen 0850’li Abone Numarası.


toplu sms için gerekli evraklar


Gerekli Evrakları Tamamla

Abonelik sözleşmesi, kimlik fotokopisi ve oluşturacağınız üyelik türüne göre müşteri temsilcilerimiz tarafından bir takım ek evraklar istenecektir. Evraklarınızı tamamladıktan sonra elektronik ortamdan bize iletebilirsiniz.

Abonelik Sözleşmesi: Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için tıklayın.

Kimlik Fotokopisi: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Ehliyetinin önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(Yeni tip Sürücü ehliyetleri üzerinde T.C. numarası yazmadığından dolayı kabul edilmemektedir.)hesabına sms yükleyerek toplu sms kullanmaya başla


Kullanmaya Başla

Üyelik aşamaları tamamlandıktan sonra aktifleşmiş hesabınıza SMS yüklemesi yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlk alıma özel yeni aboneliklerde geçerli Tanışma Paketleri sayesinde avantajlı fiyatlarla SMS paketlerine sahip olabilirsiniz.

Dilediğiniz Toplu SMS Paketi'ni seçin ve süre sıkıntınız olmadan hemen kullanmaya başlayın!ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara