0(212)-909-2884 Giriş Yap

toplu sms

Whatsapp Toplu Mesaj Nedir?

Dijital pazarlama yöntemleri arasında en iyi uygulanabilecek yöntemlerden birisi de WhatsApp ile toplu mesaj gönderme tekniğidir. Kurumsal veya bireysel şirketlerinizde kullanabileceğiniz ve sizi rakiplerinizden bir adım öteye götürecek bir yazılımdır.

En özet anlatımla elinizde bulunan telefon numaralarına toplu olarak WhatsApp mesajı gönderme olanağı sunan bir uygulamadır.tek tek mesaj atma

Tek Tek Mesaj Atma Derdine Son

Klasik WhatsApp'ta rehberde olmayan numaralara mesaj göndermek zor. Ancak WaMessage ile rehberinize eklemeye gerek kalmadan binlerce numaraya mesaj gönderebilirsiniz. Bu, hem zaman kazandırır hem de maliyet açısından size avantaj sağlar.

WaMessage, reklam ve duyurularınızı hızlı ve etkili bir şekilde yaymanıza olanak sağlar. Bu sayede müşteri iletişiminizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.


toplu mesaj api

Whatsapp Toplu Mesaj Api

Hiçbir yerde olmayan harika bir özellik sunuyoruz. Api entegrasyonu sayesinde WhatsApp mesajlarınız otomatik gitsin. Müşteriler hızlı iletişimi ve anlık bilgilendirmeleri sever. Yazılımınıza entegre edip anlık WhatsaApp mesajı gönderin.

Otomatik whatsapp mesaj göndermek hiç bu kadar kolay olmadı. Kendi yazılımınıza kolayca entegre edebileceğiniz WaMessage API sayesinde sipariş durumu, randevu oluşturma ve hatırlatma gibi anlık bilgilendirme mesajlarınızı otomatik göndermek için kendi yazılımınıza entegre edin.mesajlara cevap yazın

Mesajlara Cevap Yazın

Sektörde bizi lider yapan en önemli özelliklerden bir tanesi de gönderdiğiniz mesajlara cevap yazıp müşterilerinizle iletişimde kalacağınız arayüze sahip olacaksınız.

Gelen mesajları görüp her birine cevap yazabileceğiniz kullanışlı bir arayüz sayesinde tüm WhatsApp mesajlaşmalarını yapabileceksiniz. Eğer birden fazla WhatsApp numarası kullanıyorsanız da yine aynı şekilde her bir numara arasında kolayca geçiş yaparak tüm hesaplarınızı kolayca takip edin


otomatik cevap

Otomatik Cevap – Auto Reply

Whatsapp mesajlaşmanıza yapay zeka ve hız katın. Gelen mesajlarınıza otomatik cevap özelliğini aktive ettiğinizde robot devreye girsin. Üstelik müşteri kitlesine/projeye göre farklı farklı içerikte yanıtlar oluşturun.

Hangi müşteri kitlesinin hangi kelimeleri içeren sorularına otomatik cevaplar ayarlayarak müşterilerinizi beklemeden saniyesinde cevap verin. Özellikle karşılama ve spesifik konularda müşterilerinizi hızlı yönlendirerek size aksiyon almak için zaman kazandıracak bu yapay zeka özelliği müşteri deneyiminde memnuniyet puanınızı arttıracaktır.ileri tarih mesaj gönderimi

İleri Tarih Mesaj Gönderimi

WhatsApp toplu mesajlarınızı istediğiniz gün ve saat için önceden ayarlarsınız. Planlamanızı günler önceden yapıp, tekrar sistemin başına geçmeye gerek kalmadan mesajlarınız otomatik olarak belirttiğiniz gün ve saatte gönderilir.

WaMessage ile mesaj gönderimini istediğiniz zaman durdurabilir veya tekrar başlatabilirsiniz. Mesai saatlerinize veya müşteri tepkilerine göre kampanyanızı bekletmek veya durdurmak isterseniz, bu tamamen sizin kontrolünüzdedir. İstediğinizde mesaj gönderimini beklemeye alabilir, uygun bir saatte yeniden başlatabilir veya tamamen iptal edebilirsiniz.

WhatsApp Toplu Mesaj Yazılımımızın Diğer Özellikleri

WaMessage, sadece toplu mesaj gönderme özelliği ile sınırlı değil. Ayrıca bir dizi başka özellik sunar. Bu özellikler, işletmenizin iletişim ihtiyaçlarını daha da kolaylaştırır. Aşağıda, yazılımımızın sunduğu diğer özellikleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Gruplarda Katılımcı Limiti Yok

WhatsApp’ta grup oluşturma sınırlıdır ve en fazla 256 kişi ekleyebilirsiniz. Ancak WaMessage ile limitsiz grup oluşturabilir ve binlerce numarayı tek bir gruba ekleyebilirsiniz. Bu sayede tek bir tıklama ile toplu mesaj gönderebilirsiniz. Hem mobil uygulama hem de web panel üzerinden bu gruplara erişim sağlayabilirsiniz.

Bulut Tabanlı Uygulama – Kurulum Yok

WaMessage programı bilgisayar veya mobil uygulama ile internet olan her cihazdan kullanılabilir. Ayrıca bilgisayara kurulum gerektirmeden hesabınıza internete bağlı olan bilgisayar veya cep telefonundan erişim sağlarsınız. Verileriniz yüksek güvenlikli ve yedeklemeli bulut teknolojisinde saklanır. Bilgisayarınızda veya telefonunuzda çökme veya virüs kaynaklı veri kaybından etkilenmez. İş veya ev ortamında, seyahatte elinizin altında olan 7/24 WhatsApp toplu mesaj gönderim sistemi.

Tek hesap – Çoklu erişim

Sadece iş yeri veya sadece evden değil, internete bağlı olan tüm cihaz veya cep telefonuza indireceğiniz WaMessage mobil uygulaması ile istediğiniz yerden erişim sağlarsınız. Toplu Whatsapp mesaj gönderme programında, Gönderim raporlarını izleme, kampanya oluşturma, rehbere erişim aynı anda gerçekleştirilebilir.

Tek Hesapta Birden Fazla Whatsapp Numarası

WaMessage uygulamamızı rakiplerinden ayıran diğer bir özellikte tüm Whatsapp numaralarınızın tek hesapta toplayabilmenizdir. Çok avantajlı olan bu özellik sayesinde mevcut datanıza farklı WhatsApp numaralarınızdan aynı anda mesaj gönderme avantajı elde edersiniz. Her bir numaranızın gönderim durumlarını ve mesaj raporlarını ayrı ayrı izleyebilme imkânı bulacaksınız.

Uyumlu Yazılım

WaMessage yazılımı Windows veya Mac OS bilgisayarlar üzerinden Chrome, Firefox veya Safari tarayıcılar üzerinden hesabınıza girebilirsiniz. Aynı zamanda WaMessage Whatsapp Toplu Mesaj mobil uygulamamız sayesinde cepten de Android veya Ios cihazlarda da 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.

Detaylı Raporlama

Toplu mesajları göndermek kadar rapor izleme de ayrı bir önem taşımaktadır. WaMessage ile sizlere mesajların iletim durumlarını anlık olarak takip edebileceğiniz gelişmiş raporlama hizmeti sunuyoruz. Gönderilen numara listesi, gönderim durumları (gönderildi, beklemede, gönderilemedi) durumları görüp ayrı ayrı takip edebileceğiniz rapor alanına sahip olacaksınız.

Kara Liste – Engelli Numara Listesi

RET hizmetimiz, müşterilerinizin kampanya mesajlarını almayı durdurmasını sağlar. Bu, müşterilerinizi engellemek yerine daha profesyonel bir iletişim kurmanıza yardımcı olur. RET listesine eklenen bir müşteri, kampanya mesajlarınızı almayacak, ancak kişiye özel bilgilendirme mesajlarını almaya devam edecektir. Bu hizmet, WhatsApp’ın sizi spam olarak algılamasını ve numaranızı engellemesini önler.

Veri Güvenliği

WhatsApp mesajlarınız kriptolu olarak gönderilir ve alınır. Toplu WhatsApp mesajları uçtan uca şifrelidir. Sohbetin dışında bulunan hiç kimse mesajlarınızı okuyamaz.
ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı
Ara