0(212)-909-2884 Giriş Yap
toplu sms gonderme

Toplu SMS Gönderme

Toplu SMS Gönderme, müşterilerinize ulaşmanızın en kolay ve hızlı yolu olarak görülür. Bu sistem müşterilerinizin özel günlerini kutlayabileceğiniz, yeni kampanya veya ürün duyurularınızı yapabileceğiniz, müşteri bilgilerinin güncellenmesi için kullanabileceğiniz ve müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz bir toplu sms gönderme sistemidir. Firmamız 2009 yılında toplu sms hizmetleri ve yazılımları üzerine çalışmaya başlamıştır. Tecrübelerimiz doğrultusunda birincil amacımız kullanıcılarımıza hatasız bir toplu sms gönderme hizmeti sunmaktır.

İnternetten Toplu SMS Gönderme Programı

İnternetten toplu sms gönderme programı internet üzerinden hızlı işlem yapmanıza olanak sağlayabilmesi sebebiyle çoğu kişinin tercihi olmuştu fakat toplu sms hizmetlerinin gelişmesiyle internetten toplu sms gönderme programlarının kullanımı azalıp yerini mesajlarınızın ister mobil uygulama ister web panel üzerinden kolayca gönderiminin yapılabileceği, kampanya mesajı almak istemeyenler için iptal linki veya sms ret sunan ve kendi kişisel numaranız yerine firma başlığı ile mesaj gönderilebilen toplu sms sistemine bırakmıştır. İnternetten toplu sms gönderme programlarının kısıtlı olması ve toplu sms sistemlerinin daha geniş imkanlara sahip olması nedeniyle geçmişten günümüze mesaj gönderiminde bu şekilde bir değişiklik yaşanmıştır.

Toplu sms kaç kişiye gönderilir?

Bu sorunun cevabı için kesin bir sayı verilmesi mümkün değil çünkü her firmanın kendi kapasitesine göre değişkenlik gösteren sms miktarı vardır. İyi bir toplu sms sistemi (LİNK) ile 1000000’a kadar sms gönderimi yapabilirsiniz minimum ise 500 sms gibi az bir sayıdan da başlayabilirsiniz. Toplu sms kaç kişiye gönderilecekse bu sayı belirlenip istediğiniz paketi seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Bütçeniz için kolaylık sağlayan paketlerde pek çok avantajı da bulabilirsiniz.

ZorluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
İş Ortaklığı
Ara